جامع ترین کلاس طراحی سایت و دوره آموزش برنامه نویسی وب سایت

ویژگی های دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی وب (دوره جدید)

سخنی با دانش پذیران گرامی متقاضی آموزش طراحی سایت

بدون شک در حال حاضر طراحی و برنامه نویسی وب یکی از پر طرفدارترین و جذاب ترین ترین شاخه های توسعه نرم افزار نه تنها در کشور ما بلکه در سطح جهانی می باشد.

گسترش روز افزون کاربرد سایت های اینترنتی و آشنایی بیشتر صاحبان کسب و کارها و سایر افراد جامعه با کاربرد ها و فواید وب سایت ها به ویژه نقش آن ها در رشد و توسعه تجارت یا سایر فعالیت های ایشان باعث افزایش چشمگیر تقاضا برای سفارش و خرید سایت های اینترنتی شده است. این امر سبب به بوجود آمدن بازار مناسب و پر رونقی برای طراحان، برنامه نویسان و مدرسان وب شده است.

مشاهده این بازار پر رونق و نیز جذابیت ذاتی این شاخه از علم از عوامل اصلی افزایش شمار علاقه مندان به طراحی و برنامه نویسی وب شده است. اما باید توجه داشت که کسب درامد بیشتر نباید تنها هدف شرکت در دوره های آموزشی پیشگامان توسعه انفورماتیک باشد. البته که طراحی و برنامه نویسی به ویژه در مورد وب می تواند درامد مناسبی برای شما ایجاد کند اما لازمه آن این است که خود را آماده رقابت کنید تا بتوانید از بهترین ها باشید. به جرأت می توان گفت امروزه کمتر از ۱۰ درصد حاضران در این حرفه دارای دانش و تجربه حداقلی لازم هستند. یکی از دلایل این امر نداشتن مطالعه کافی و پیمودن راه نادرست است که سبب وجود خلأ های متعدد در دانش مربوطه می شود. مطالعه و پیشرفت در طراحی و برنامه نویسی به ویژه در مورد وب نباید به صورت آزمون و خطا باشد.

متأسفانه امروزه وجود برخی تبلیغات سوء برای دوره های آموزشی ای که در بهترین حالت به جای ارائه دانش و تجربه طراحی و برنامه نویسی حرفه ای وب، تنها روش نصب و معرفی یک سیستم مدیریت محتوا را ارائه می کنند، بر سردرگمی علاقه مندان این شاخه از علم و پسرفت دانش طراحی و برنامه نویسی وب افزوده است.

برای شرکت در دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی وب لازم است دارای هر دو ویژگی زیر باشید.

  • علت اصلی شرکت شما در دوره آموزشی علاقه کافی به دانش توسعه نرم افزارهای تحت وب باشد.
  • آماده رقابت و دارای وقت کافی برای آن باشید. اگر می خواهید به صورت حرفه ای این مهارت را کسب نمایید.

اکیداً توصیه می کنیم همزمان با شرکت در این دوره در دوره های دیگری که سهم قابل توجهی از وقت شما را به خود اختصاص می دهند شرکت نکنید تا وقت کافی برای تمرکز روی مباحث این دوره را داشته باشید.

چرا دوره جامع آموزش طراحی سایت برگزار می شود؟ علت آن بسیار ساده است. چون اعتقاد داریم دوره مشابهی که بتواند این کارکرد را داشته باشد وجود ندارد. متاسفانه دوره ای که بتواند این سیل علاقه مندان به توسعه نرم افزارهای تحت وب را به هدف برساند مشاهده نکرده ایم. ده ها و شاید صد ها دوره با عناوین مشابه وجود داشته و دارد لیکن هیچ یک دارای ویژگی هایی که بتواند پاسخگوی نیاز علاقه مندان باشد نبوده است. باید توجه داشت مباحث لازم برای کسب مهارت و دانش طراحی و پیاده سازی پروژه های تحت وب، بسیار گسترده و در عین حال پیوسته هستند. دانشجو نمی تواند با شرکت در دوره های متعدد با مدرسان متفاوت و اهداف گوناگون چنین گستره ای از علوم را فرا گیرد. همچنین بسیاری از دوره هایی که ظاهراً مربوط به وب به نظر می رسد چیزی جز یک سری تئوری تاریخ گذشته نیستند. متأسفانه باید اذعان کنیم برخی از اساتید نیز دارای دانش و تجربه کافی و به روز برای تدریس چنین مباحث پویایی نیستند.

به همین سبب پیشگامان توسعه انفورماتیک بیش از هشت سال پیش (۱۳۸۶) دوره ای را تحت عنوان دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی وب تدوین نمود که دارای دو هدف زیر است.

  • دانشجو پس از گذراندن دوره بتواند پروژه های متوسط و متداول را به تنهایی طراحی و پیاده سازی نماید.
  • دانشجو پس از اتمام دوره روش توسعه دانش خود را آموخته باشد و بتواند بدون شرکت در دوره های متعدد دانش خود را به روز نگاه داشته و توسعه دهد.

این دوره که جامع ترین دوره آموزش طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب می باشد به گونه ای برنامه ریزی و تدوین شده است که دانش پژوهان تنها با شرکت در این دوره جامع قادر به طراحی، پیاده سازی و مدیریت پروژه های تحت وب حرفه ای خواهند بود.

زیر دوره های مورد تدریس در دوره جامع

طراحی و پیاده سازی یک پروژه تحت وب (به طور مثال یک وب سایت اینترنتی) نیازمند کسب دانش و مهارت های متعددی است و دارای تفاوت های اساسی با شاخه های دیگر توسعه نرم افزار است. آموختن علوم یاد شده به صورت مجزا نه تنها بسیار زمان بر است بلکه در نهایت به نتیجه مطلوب منجر نخواهد شد. سال ها تجربه آموزشی نشان می دهد در این حالت دانشجو به درستی نمی داند چگونه باید از دانشی که آموخته در جهت پیاده سازی پروژه استفاده نماید و به عبارت دیگر نمی داند باید از کجا شروع کند و دارای خلأ های اطلاعاتی متعددی می باشد.

به همین جهت پیشگامان توسعه انفورماتیک دوره جامعی شامل تمامی مباحث اصلی لازم برای تحقق هدف پیش گفته تدوین نموده است. این دوره جامع شامل زیر دوره های متعددی از دانش و فناوری های گوناگون است که تدریس هماهنگ و یکپارچه آن ها نه تنها سبب صرفه جویی فوق العاده ای در زمان می گردد بلکه با حذف خلأ های اطلاعاتی یاد شده سبب می شود دانشجو پس از اتمام دوره تسلط و اعتماد به نفس لازم برای طراحی و پیاده سازی پروژه ها را کسب نماید.

در تمامی طول مدت دوره، مباحث مورد تدریس به صورت عملی و بر اساس پروژه واقعی ای که در ابتدای دوره در نظر گرفته می شود، بیان می گردند. بدیهی است یادگیری حین انجام عملی پروژه نه تنها سبب آشنایی دانشجو با کاربرد ها و تثبیت آموخته ها می گردد، بلکه سبب می شود دانشجو حین یادگیری فشاری روی ذهن خود احساس نکند و به سمت حفظ مطالب نرود و با شیوه های نوین یادگیری و کاربرد علوم کامپیوتر آشنا شود. امروزه دوره انباشتن علوم در حافظه به پایان رسیده است. منابع و رفرنس ها همیشه در دسترس هستند. کسانی موفق هستند که بتواند از آموخته ها به درستی استفاده نمایند نه کسانی که صرفاً مطالب را به خاطر می سپارند. 

در دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی وب نه تنها مباحث علمی و تجربی مربوطه بیان می شود، بلکه برخی مباحث تجاری و عملیاتی نیز آموزش داده می شود تا دانشجو با مدیریت پروژه و انجام برخی اقدامات مرتبط با یک پروژه تحت وب مانند چگونگی ثبت دامنه، میزبانی وب سایت بر روی اینترنت و ... نیز آشنا شود.

در ابتدای دوره آموزشی کلیه نرم افزار های مورد نیاز جهت طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب به صورت رایگان در اختیار دانش پژوهان قرار می گیرد.

مهمترین زیر دوره های آموزشی موجود در دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب، بدین شرح می باشد.

۱دوره آموزشی برترین فناوری ـ معماری موجود یعنی ASP.NET MVC

۲دوره آموزشی برنامه نویسی با پر طرفدارترین زبان تحت دات نت یعنی #C

۳دوره آموزشی زبان نشانه گذاری HTML

۴دوره آموزشی زبان CSS

۵دوره آموزشی فریمورک Bootstrap

۶دوره آموزشی زبان برنامه نویسی JavaScript

۷دوره آموزشی کتابخانه jQuery

۸دوره آموزشی زبان پرس و جوی SQL

۹دوره آموزشی پایگاه داده و ORM

۱۰دوره آموزشی فناوری Ajax

توجه: زیر دوره های مندرج در بالا مهمترین زیر دوره هایی است که در دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی وب تدریس می گردد. این دوره شامل زیر دوره های دیگری نیز می باشد. همچنین توجه نمایید در این دوره، مباحث غیر محوری، جانبی و علومی که گستردگی فراوانی دارند و منحصر به طراحی وب نیستند به صورت فشرده و تا حدی که کاربرد در طراحی و برنامه نویسی وب دارند تدریس می گردند. بر اساس هدف دوره، تمامی مباحثی که دانشجویان برای انجام پروژه های تحت وب نیاز دارند در این دوره آموزشی تدریس می گردد.

شیوه تدریس در دوره جامع وب

در دوره جامع وب شیوه تدریس به این صورت است که ابتدا یک نمای کلی از مبحث مورد نظر و کاربردهای آن بیان می شود. سپس بلافاصه کار عملی بر روی پروژه واقعی شروع می شود. تمامی جزییات، نکات و مباحث پیرامونی در حین کار عملی بیان می گردد تا به خوبی در ذهن دانشجو تثبیت گردد.

همچنین یادآور می شود تدریس دوره جامع وب بر عهده مدرسان مجرب و دارای تسلط کامل در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب می باشد. اساتید گرامی این دوره دارای سال ها تجربه تدریس و نیز انجام پروژه های تحت وب در سطح بین المللی و سازمانی هستند.

در پایان یادآور می شود متأسفانه در حال حاضر بسیاری از دوره های آموزشی ای که وجود دارند و تبلیغ می شوند و با وعده کسب درآمدهای کلان سعی در جذب مخاطب دارند، به هیچ وجه دارای جامعیت و کیفیت لازم نبوده و نه تنها در حد کفایت دانشجو را به هدف نمی رسانند بلکه دانش طراحی و برنامه نویسی وب را به صورت جزیره ای، ناقص و فاقد کاربرد و متأسفانه گاهی با اشتباهات علمی متعدد آموزش می دهند.

لذا چنانچه دارای علاقه کافی به این شاخه از توسعه نرم افزار هستید و یادگیری آن را برای آینده شغلی خود لازم می دانید از طرفی فرصت، زمان و یا توانایی و امکان یادگیری از روی کتب و مقالات (ترجیحاً انگلیسی و به روز) را ندارید پیشنهاد ما شرکت در دوره جامع آموزش طراحی و برنامه نویسی وب پیشگامان توسعه انفورماتیک است. این دوره یکی از قدیمی ترین و جامع ترین دوره های آموزشی وب مدرن در ایران و شاید جامع ترین آن ها باشد.

بدیهی است شرکت در یک دوره آموزشی به روز که دارای متد آموزشی مناسب باشد می تواند شتاب یادگیری شما را افزایش دهد. لیکن آموزش های غیر هدفمند و جزیره ای با متد غلط و منسوخ نه تنها در رشد علمی و تجربی اثری ندارد بلکه کار را دشوارتر نیز می کند و می تواند شما را از یادگیری این علم جذاب دلسرد نماید. متأسفانه بسیاری از دانشجویان شرکت کننده در دوره های آموزشی پیشگامان توسعه انفورماتیک به ویژه دوره جامع وب، حداقل تجربه شرکت در یک دوره آموزشی دیگر با عنوان مشابه را دارند اما به نتیجه مطلوب نرسیده اند.

جهت پیش ثبت نام در اسرع وقت فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا از الویت زمانی برای اخذ پذیرش بهره مند گردید.

دوره جامع آموزش طراحی سایت
میانگین امتیاز: ۴.۹
تعداد رای ها: ۱۲۷۹
تعداد دیدگاه ها: ۱۵۶