پرسش های متداول

در حال حاضر دوره های آموزشی صرفاً در شهر تهران و در خیابان جنت آباد (غرب تهران) برگزار می شود.

مسلماً خیر. نه چنین چیزی میسر است و نه لازم. فناوری ها و علوم مربوط به طراحی و برنامه نویسی وب بسیار گسترده است. هدف دوره جامع وب همان گونه که در صفحه مربوطه بیان شده است بدین شرح می باشد.

  • دانشجو پس از گذراندن دوره بتواند پروژه های متوسط و متداول را به تنهایی طراحی و پیاده سازی نماید.
  • دانشجو پس از اتمام دوره روش توسعه دانش خود را آموخته باشد و بتواند بدون شرکت در دوره های متعدد دانش خود را به روز نگاه داشته و توسعه دهد.

به صورت کلی خیر. اما ممکن است امکان همکاری به صورت پروژه ای و موارد مشابه وجود داشته باشد.

این دوره دارای ۴۵ ساعت آموزش در قالب ۱۵ جلسه سه ساعته می باشد.

خیر. بیان هماهنگ و یکپارچه مطالب به صورت قابل توجهی در زمان صرفه جویی می کند. تجربه سال ها برگزاری این دوره نشان داده است این زمان برای رسیدن به هدف دوره کافی است.

با نگرش به اینکه جلسات آموزشی صرفاً تئوری نبوده و دایماً در کارگاه آموزشی مشغول کار عملی هستید متوجه گذر زمان نخواهید شد. از طرفی کوتاه بودن زمان جلسه سبب می شود امکان بیان کامل مباحث تا حدی که کار عملی میسر باشد، وجود نداشته باشد و مطالب به خوبی تثبیت نشده و تا جلسه بعد فراموش شود.

قطعاً وجود دارد. اما باید توجه شود یک دوره آموزشی خوب شتاب یادگیری و پیشرفت شما را زیاد می کنند. دقیقاً نقشه راه را به شما نشان می دهد. مهارت های مهم و حرفه ای را سریع تر می آموزید و با آنچه در تیم های توسعه حرفه ای می گذرد آشنا می شوید. با توجه به سرعت تغییر فناوری ها و علوم مربوط به نرم افزار، سرعت فراگیری و پیشرفت امر مهمی تلقی می شود.

تضمین در امر آموزش را صرفاً می توانید در شعارهای تبلیغاتی مشاهده نمایید. اما باید توجه شود که میزان مفید بودن دوره برای شما توسط کارشناس آموزش در جلسه مشاوره بررسی می شود. معمولاً اگر بتوانید پذیرش بگیرید مشکلی در یادگیری نخواهید داشت. تجربه سال ها برگزاری این دوره نشان می دهد مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. مدرسان دوره جامع وب نه تنها دارای تسلط لازم در مباحث مربوطه هستند بلکه دارای توانایی و تجربه لازم در بیان و انتقال مفاهیم نیز می باشند.

همچنین بر اساس اطمینان به کیفیت آموزشی، دانشجو می تواند در هر زمان از ادامه دوره آموزشی انصراف دهد. در این صورت شهریه باقیمانده وی بر اساس تعداد جلسات باقی مانده محاسبه و بازگشت داده می شود. با نگرش به رایگان بودن جلسه اول، در صورت انصراف در جلسه اول، تمامی وجه شهریه بازگشت داده خواهد شد.

پیشگامان توسعه انفورماتیک وابسته به هیچ سازمان دولتی و غیر دولتی نبوده و لذا تنها در صورت موفقیت در آزمون پایان دوره، صرفاً گواهی شرکت، مبنی بر گذراندن دوره آموزشی مربوطه ارائه می گردد. لازم است توجه شود دوره های آموزشی پیشگامان توسعه انفورماتیک برای آماده سازی دانشجویان گرامی جهت ورود به بازار کار طراحی و تدوین شده اند.

تکمیل فرم پیش ثبت نام به منزله پذیرش و ثبت نام قطعی نیست. به زودی برای مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد. چنانچه با نظر کارشناس آموزش و یا مدرس دوره موفق به اخذ پذیرش شوید نام شما در لیست هماهنگی برای برگزاری دوره قرار می گیرد و زمان آن به آگاهی خواهد رسید. تا حد امکان سعی می شود زمان برگزاری کلاس بر اساس شرایط زمانی شما تنظیم شود.

لطفاً فرم مشاوره را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.