شرایط و ضوابط استفاده از خدمات پیشگامان توسعه انفورماتیک

شرایط و ضوابط عمومی

 • امکان تغییر شرایط: امکان تغییر در برخی موارد مندرج در این بخش و شرایط و ضوابط و نحوه ارائه خدمات، وجود دارد. بدیهی است در صورت تغییر، مراتب به آگاهی مشتریان محترم می رسد و ایشان در صورت عدم موافقت با شرایط یاد شده، لازم است نسبت به لغو خدمات دریافتی خود اقدام فرمایند. بدیهی است پیشگامان توسعه انفورماتیک بیشینه تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان گرامی می نماید و بروز تغییرات در شرایط و نحوه ارائه خدمات نیز جهت نیل به این مهم می باشد.
 • تعهد وثبات: پیشگامان توسعه انفورماتیک متعهد است پس از پرداخت فاکتور هر دوره توسط مشتری، تا پایان آن دوره پرداخت بر اساس شرایط و ضوابط توافق شده در ابتدای آن دوره ارائه خدمت نماید. در صورت تغییر شرایط و ضوابط مشتری لازم است برای ادامه دریافت خدمات موافقت خود را با شرایط جدید اعلام و سپس نسبت به پرداخت فاکتور دوره بعد اقدام نماید. بدیهی است استمرار دریافت خدمات و پرداخت فاکتور هر دوره به منزله موافقت مشتری با کلیه شرایط و ضوابط مندرج می باشد.
 • توافق: سفارش یا تمدید هر محصول یا خدمت به منزله موافقت مشتری با شرایط و ضوابط درج شده در این صفحه می باشد.
 • تغییر تعرفه: امکان افزایش یا کاهش بهای کلیه خدمات متناسب با میزان تورم و تغییرات نرخ ارز  وجود دارد. این مورد معمولاً به صورت سالانه اعمال می گردد.
 • رفع مسئولیت: در مورد تمامی خدمات، پیشگامان توسعه انفورماتیک مسئولیتی در قبال پیشامدها و مسائل و مواردی که خارج از قدرت این مجموعه باشد مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و یا هر مورد دیگر، ندارد.

شرایط و ضوابط بازگشت وجه

 • نحوه محاسبه: در صورت درخواست مشتری برای بازگشت وجه، چنانچه خدمات مربوطه، بر اساس موارد مندرج در توضیحات آن خدمت خاص و یا شرایط و ضوابط اختصاصی آن خدمت در این بخش، دارای قابلیت بازگشت وجه باشد، و نیز علل درخواست بازگشت وجه مشمول شرایط بازگشت وجه آن خدمت خاص باشد، صرفاً بخشی از هزینه کل پرداخت شده برای آخرین دوره پرداخت متناسب با زمان باقیمانده از آن دوره قابل بازگشت خواهد بود. در این مورد مدت زمان گذشته از دوره پرداخت جاری با دوره پرداختی که دارای مدت زمان مشابه است مقایسه شده و تعرفه آن دوره پرداخت مبنای محاسبه خواهد بود. به طور مثال چنانچه مشتری هزینه یک خدمت را به صورت یکساله پرداخت نموده و در انتهای ماه چهارم بر اساس شرایط پیش گفته درخواست بازگشت وجه نموده، هزینه آن خدمت برای مدت چهار ماه با تعرفه دوره پرداخت سه ماهه محاسبه و از مبلغ کل پرداختی برای آخرین دوره کسر می گردد. مبلغ باقیمانده تقدیم مشتری می گردد.
 • خدمات ویژه: بازگشت هزینه برای برخی خدمات مانند ثبت دامنه به صورت کلی میسر نیست. علت این امر آن است که وجه مربوطه در اختیار پیشگامان توسعه انفورماتیک نبوده و برای خرید این خدمات به شرکت های ثالث ارائه می گردد.

شرایط و ضوابط اختصاصی

الف: خدمات وب سایت بدون ریسک

 • بهره برداری: خدمات وب سایت بدون ریسک با خدمات طراحی وب سایت به صورت سنتی تفاوت داشته و مشتری هیچ هزینه ای بابت طراحی و پیاده سازی پروژه و یا بهبود مستمر و افزایش امکانات و به روز نگاه داشتن سامانه و مواردی همچون میزبانی و ... پرداخت نمی کند. صرفاً هزینه ای به صورت ماهانه یا هر دوره پرداخت دیگری می پردازد تا بتواند از وب سایت بهره مند شود. تا زمان پرداخت هزینه بهره برداری وب سایت در مالکیت مشتری بوده و بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه بهره برداری، حق استفاده از خدمات یاد شده را نداشته و ارائه خدمات مربوطه متوقف خواهد شد. بنابراین مشتری در صورت عدم پرداخت هزینه بهره برداری، حقی بر سامانه و نرم افزار مربوطه نداشته و امکان انتقال وب سایت برای ایشان میسر نخواهد بود. این امر تا حدی شبیه بهره مندی از خدمات اتصال به شبکه اینترنت می باشد.
 • پرداخت در زمان مقرر: مشتری موظف است در زمان مقرر و پیش از زمان سر رسید فاکتور ها با مراجعه به پرتال مشتریان یا روش تعیین شده از سوی پیشگامان توسعه انفورماتیک، برای پرداخت فاکتورهای صادر شده اقدام نماید. بدیهی است در صورت دیرکرد در امر فوق ارائه کننده خدمات حق اعمال جریمه و یا در نهایت تعلیق و قطع خدمات مربوطه را دارد.
 • مالکیت دامنه: دامنه اینترنتی وب سایت، بخشی از هویت مشتری بوده و در صورتی که مشتری هزینه ثبت آن را پرداخت نموده باشد، پیشگامان توسعه انفورماتیک هیچ گونه تصرفی در آن حتی در صورت تمایل مشتری به لغو خدمات دیگر نخواهد داشت. همچنین این مجموعه در صورتی که مشتری اطلاعات لازم را ارائه نماید، قطعاً تمایل دارد دامنه به نام مشتری ثبت شود.
 • محتوای وب سایت: مسئولیت و اقدام درج محتوا و مطالب وب سایت بر عهده مشتری است. در صورتی که مشتری خدماتی مرتبط با درج محتوا و نگهداری از وب سایت را نیز خریداری کرده باشد، این مورد بر اساس شرایط اختصاصی آن خدمات بررسی می گردد.
 • پشتیبانی: پشتیبانی از مشتریان در مواردی که مشمول خدمات پشتیبانی خریداری شده باشد، از طریق ارسال درخواست یا تیکت (Ticket) به واحد پشتیبانی از طریق پرتال مشتریان یا ارسال پست الکترونیک با آدرس ثبت شده در پرونده مشتری می باشد. در این مورد به سبب رعایت اصول امنیتی و نیز امکان ثبت سوابق در پرونده پروزه امکان ارائه هر گونه خدمات از طریق تلفن یا موارد مشابه وجود ندارد.
 • بازگشت وجه: در حال حاضر پیشگامان توسعه انفورماتیک برای خدمات وب سایت بدون ریسک، امکان بازگشت وجه در هر زمان با هر دلیل ارائه می نماید. بدیهی است مبلغ بازگشتی برای مدت زمان باقیمانده از آخرین دوره پرداخت شده به صورتی که در قسمت شرایط و ضوابط بازگشت وجه بیان شده است محاسبه و تقدیم می گردد.